بارمان تجارت رایان (B.T.R)

02156577916-9 09129151992-09124728110

info@rtb-co.com

اره های دیسکی سگمنتی واصطحکاکی (friction saw)

اره های سگمنتالی برای برش فلزات به کار می روند. این تیغه اره ها از فولاد کروم – وانادیوم (DIN 1.2235) ساخته می شوند و با حرارت دهی به بهترین درجه مقاومت و سختی می رسند.

اره های اصطحکاکی از فولادی خاص با کیفیت بالا ساخته شده اند که مطابق با جدیدترین یافته های فنی سخت شده است. دارای دندانه های

فرزکاری شده خاصی هستند، در هر دو طرف توخالی اند و در دستگاه های آسیاب دقیق و مدرن به کار می روند.

اره های دیسکی سگمنتی واصطحکاکی

چرا تیغه های اره های سگمنتالی را انتخاب میکنید؟

ساخته شده برای ماندگاری: تیغه های اره سگمنتالی قطعه بندی شده ما که با مواد درجه یک ساخته شده اند برای دوام مهندسی شده اند. با تعویض مکرر تیغه خداحافظی کنید و به استفاده طولانی مدت سلام کنید.

Precision Unleashed(دقت آزاد شده): این تیغه ها با بخش های دقیق طراحی شده خود، دقت را دوباره تعریف می کنند. آنها به راحتی مواد را برش می دهند و لبه های تمیز و بی عیب و نقصی را از خود به جای می گذارند که مهارت شما را به نمایش می گذارد.

همه کاره و کارآمد: تیغه های اره سگمنتالی قطعه بندی شده ما همه کاره واقعی هستند. چوب، فلز، پلاستیک – همه آنها را بدون زحمت مدیریت می کنند، بهره وری شما را افزایش می دهند و پروژه های شما را ساده می کنند.

خنک و کنترل شده: به لطف طراحی نوآورانه خود، این تیغه ها تجمع گرما را به حداقل می رساند و از برش های خنک تر و عمر طولانی تیغه اطمینان می دهد. با وقفه های ناشی از گرمای بیش از حد خداحافظی کنید!

برتری مورد تایید مشتری: به صفوف رضایت مشتریانی بپیوندید که به تیغه های اره های سگمنتالی ما تکیه می کنند. مورد اعتماد حرفه ای ها در سراسر جهان.

چرا تیغه های اره های اصطحکاکی را انتخاب میکنید؟

دوام بی نظیر: تیغه های اره اصطحکاکی ساینده ما که از مواد با کیفیت بالا ساخته شده اند، برای دوام ساخته شده اند. با تعویض مکرر تیغه خداحافظی کنید و از عملکرد طولانی مدت لذت ببرید.

Precision Redefined(دقت آزاد شده): این تیغه ها برش دقیق را دوباره تعریف می کنند. طراحی ساینده آنها به آنها اجازه می دهد تا بدون زحمت مواد را برش دهند و لبه های تمیز و بی عیب و نقصی را که پروژه های شما را ارتقا می بخشد، از خود به جای بگذارند.

تطبیق پذیری در بهترین حالت: تیغه های اره اصطحکاکی ساینده ما طیف وسیعی از مواد را به راحتی اداره می کند. چوب، فلز، پلاستیک – همه آنها را فتح می کنند و بهره وری و تطبیق پذیری شما را افزایش می دهند.

خنک و کارآمد: این تیغه‌ها به لطف طراحی نوآورانه خود، تجمع گرما را کاهش می‌دهند، برش‌های خنک و کنترل‌شده و طول عمر تیغه را افزایش می‌دهند. دیگر به دلیل گرمای بیش از حد نیازی به توقف نیست!

برتری اثبات شده توسط مشتری: به جمع مشتریان راضی بپیوندید که به تیغه های اره اصطحکاکی ما اعتماد دارند. آنها که مورد اعتماد حرفه ای ها در سراسر جهان هستند.

جهت مشاهده و دریافت اطلاعات بیشتر درباره سایر محصولات اره های دیسکی کلیک کنید.

محصولات دیگر
پیمایش به بالا