بارمان تجارت رایان (B.T.R)

02156577916-9 09129151992-09124728110

info@rtb-co.com

اره نواری M-4000 M-42(Heavy Set)

برای برش دسته فولاد های ساختمانی به کار می روند و برای فرایند هایی که در آن ها یک شکاف بزرگ برای جلو گیری از فشار بر روی تیغه و دورساختن از تنش مواد و حرکت ،مورد نیاز است ایده ال می باشند.

تیغ اره نواری فولاد بر - M42

چرا تیغه اره نواری M42 را انتخاب کنید؟

دوام استثنایی: تیغه اره نواری M42 از فولاد با کیفیت بالا ساخته شده است که می تواند سخت ترین کارهای برش را تحمل کند. با تعویض مکرر تیغه ها خداحافظی کنید و به عملکرد طولانی مدت سلام کنید.

برش دقیق: هر بار برش های تمیز و دقیق را تجربه کنید. دندانه های تیز تیغ این تیغه، فرآیند برش صاف و بدون دردسر را تضمین می کند، ضایعات مواد را کاهش می دهد و در وقت ارزشمند شما صرفه جویی می کند.

کارایی بی دردسر: با تیغه اره نواری M42، برش انواع مواد به یک نسیم تبدیل می شود. چه چوب باشد، چه فلز یا پلاستیک، این تیغه بدون زحمت همه آنها را کنترل می کند و نتایج حرفه ای را برای شما به ارمغان می آورد.

کاهش اصطکاک: طراحی پیشرفته این تیغه اصطکاک را به حداقل می رساند و در نتیجه برش های سردتر و افزایش عمر تیغه را به همراه دارد. با مسائل گرمای بیش از حد که تیغه های تحتانی را آزار می دهد خداحافظی کنید.

مورد تایید مشتری: به جمع مشتریان راضی بپیوندید که قبلاً عملکرد برتر تیغه اره نواری M42 را تجربه کرده اند. محصول ما نقدهای مثبتی را به خود جلب کرده است و مورد اعتماد متخصصان در سراسر جهان است.

 

تفاوت را خودتان تجربه کنید – اکنون تیغه اره نواری M42 خود را سفارش دهید و روش برش را متحول کنید!

روی کیفیت سرمایه گذاری کنید، روی تیغه اره نواری M42 سرمایه گذاری کنید.

همین حالا سفارش دهید و تفاوت های برتر را تجربه کنید!

مشاهده سایر محصولات اره نواری و دیسکی کلیک کنید.

محصولات دیگر
پیمایش به بالا